HAKKIMIZDAMardin Gıda'ya Hoş Geldiniz...

portre

Firmamız 2000 yılında Ankara’da başlayan ticari hizmetini yaklaşık 17 yıldır tecrübesi her geçen yıl artırarak devam etmektedir. Marketçiliğin ve gıda sektöründe yöresel ürünlerin satışının yaygınlaşmadığı dönemlerde gıda ve yöresel ürünler sektöründe ilk adımları atan bir firma olduk.Her geçen gün doğallığını yitiren dünyamızda insanımızın özlemini duyduğu yöresel ve doğal tatları internet ortamında da satışa sunuyoruz. Köy değirmen bulgurundan,doğal bala, pekmezden özelde Mardin yöresel peynirlerinden ve diğer bölgelerin yöresel ürünlerine kadar doğal ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Kahvaltılık, yemeklik ve çerezlik yöresel ürünleri müşterilerinin sofralarına kadar götüren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite, güven, üzerine kurulu hizmet anlayışını devam ettirmektedir.


hakkimizda
hakkimizda
hakkimizda
hakkimizda
hakkimizda
hakkimizda

misyon

Halkımıza organik, doğal, katkısız ürünleri birinci elden direkt olarak üreticiden tüketiciye sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktır. MARDİN GIDA her zaman %100 müşteri memnuniyet ve ürün iade garantisi ile sizlerle büyümeye devam ediyor.

vizyon Özelde bölgede genelde Türkiye’de internetten doğal ürünler sektörünün satışında lider ve güvenilir olmak.Daha sağlıklı bir dünyaya giden yolda öncü firmalar arasında olmak, insanlığa doğal ve sağlıklı zengin seçenekli ürünler sunmak

Kalite Politikamız

dogal
DOĞAL

Ürünlerimiz ilk elden tüketicisine ulaştırılmaktadır.

saglik
SAĞLIK

Ürünlerimizde katkı maddesi içermemesine özen gösterilmektedir.

lezzet
LEZZET

Damak tadına uygun her çeşit doğal ürünleri sizi beklemektedir.

memnuniyet
MEMNUNİYET

Müşteri memnuniyeti her zaman kardan daha önce gelir..